Tvůj Trenér

info@tvujtrener.com +420 728 541 342

Cvičit s trenérem či bez něj?

Přemek Mužík

S trenérem nebo bez něj?

Tuhle otázku by si měl člověk položit minimálně předtím, než se rozhodne začít se cvičením. Nejde ale jen o posilování. Pokud se pustím do něčeho nového, dávám EGO stranou a dnes už si nechám poradit od odborníka. Stejně jako mě učí řídít v autoškole, učí mě instruktor létání létat, instruktor potápění potápět, tak stejným způsobem funguje osobní trenér v posilovně. Ovšem v posilovně vše platí dvojnásob, protože jde o naše zdraví.

Pokud se rozhodnu, že začnu navštěvovat posilovnu, měl bych opravdu zvážit využití služby odborníka, který mě od začátku provede nejen posilovnou, ale seznámí mě se vším, co ke cvičení patří. A mohu mluvit z vlastní zkušenosti, když jsem před mnoha lety sám cvičit začínal. Služby trenéra jsem nevyužil, byl jsem student a chtěl jsem ‘‘ušetřit‘‘, a tak jsem se za tři roky téměř nikam neposunul a chtěl si na všechno přijít sám. Teď zpětně beru vše s úsměvem, ale kdybych v té době rovnou oslovil trenéra, nemusel bych být několik let téměř na stejném místě.

Zpětně mohu říct, že počáteční investice do trenéra by se mi mnohonásobně vrátila v podobě ušetřeného času. Jak bych reagoval nyní, kdybych mohl vrátit čas o 10 let zpět a znovu se rozhodnout, zda využiji službu trenéra? Odpověď je jasná.

Proč bych si tedy měl zamyslet, zda se rozhodnu využít služby osobního trenéra?

Výhody osobního tréninku s trenérem:

  • Správný trenér volí vhodné cviky
  • Správný trenér volí adekvátní zátěž
  • Správný trenér předvede správnou techniku každého cviku
  • Správný trenér kontroluje pozici těla při cvičení
  • Správný trenér ukáže správné dýchání
  • Správný trenér umí vhodně nastavit stroj a upozornit, na co si dát pozor
  • Správný trenér hlídá pauzy mezi cviky nebo sériemi
  • Správný trenér je profesionál v každém ohledu

Přemek Mužík


3-luky banner2

Mé jméno je Lukáš Zetek,

za 8 let praxe jsem odtrénoval zhruba 8.000 jednotlivých osobních tréninků a moc rád se podělím o vlastní zkušenosti, co klienti opravdu vyžadují.

Kontakt:
lukas.zetek@tvujtrener.com

2-banner-premek

Mé jméno je Přemek Mužík,

pod rukama mi prošlo přes 300 různých klientů a za svou 7-ti letou praxi v trénování se rád podělím o to, co dělám jinak než ostatní trenéři.

Kontakt:
premysl.muzik@tvujtrener.com